Ціна на газЦІНА НА ПРИРОДНИЙ ГАЗ, ФОРМА ТА ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ

Відповідно до ст. 12 Закону України «Про ринок природного газу», постачання природного газу здійснюється за цінами, що вільно встановлюються між Постачальником та Споживачем.

Визначення та пропозиція ціни постачання природного газу здійснюється

ТОВ «ЮНІВЕРС ГАЗ» з урахуванням, зокрема, наступних факторів: індивідуальних потреб кожного окремого споживача, обсягів постачання, строку договору, умов оплати, рівня цін на природний газ на ринку природного газу України та Європи, тощо. Остаточна та зобов’язуюча ціна постачання природного газу погоджується у договорі постачання природного газу, укладеного із ТОВ «ЮНІВЕРС ГАЗ», та застосовується із урахуванням умов такого договору.

Постачальник та Споживач зазначають найбільш прийнятні та вигідні форми та порядок розрахунків в Договорі постачання природного газу відповідно до чинного законодавства України. За згодою обох сторін до Договору постачання природного газу можуть бути внесені зміні шляхом укладення додаткової угоди.

Умови постачання та ціни:

Цінова політика:

лютий 2021 року

- Ціна від 7 980 грн. з ПДВ / 1000 куб. м.

(при умові 100% попередньої оплати).

- Ціна від 8 100 грн. з ПДВ / 1000 куб. м.

(при умові оплати щодекади).

Ціни залежать від місяця постачання, об'єму, умов оплати.

Для потреб населення

- Ціна від 6 900 грн. з ПДВ / 1000 куб. м.

В залежності від об'єму споживання природного газу Вашим підприємством , ТОВ «ЮНІВЕРС ГАЗ» має можливість розглянути зниження ціни на природний газ на взаємовигідних умовах.